Data wydarzenia: 27.05.2024, 11.00-12.00
Miejsce: Bydgoskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu, ul. Gdańska 5, sala nr 4
Kategoria: szkolenie

Biznesowa mama i jej świat finansów - jak go uporządkować?

Z okazji dnia matki przygotowaliśmy wydarzenie dla tych przedsiębiorczych pań, które działają w biznesie, ale mają problem z finansowym aspektem prowadzenia przedsiębiorstwa. Podczas spotkania nauczysz się, jak zapanować nad swoimi pieniędzmi.

Podczas szkolenia dowiesz się:

  • jak w prosty sposób uporządkować informacje finansowe, zarówno te w Twoim biznesie jak i te w życiu osobistym,
  • w jaki sposób korzystać z pomocy doradców by rozwijać i wspierać swój biznes w najbardziej optymalny sposób.

Informacje o prelegentce

Szkolenie poprowadzi Joanna Łopuszyńska. Edukatorka finansów osobistych. Pokazuje dorosłym i dzieciom, jak poruszać się w świecie pieniędzy. Ze światem finansowym związana od ponad 15 lat. Dorosłym podpowiada, jak zarządzać budżetem, by na wszystko starczyło i jeszcze trochę zostało. Dzieciom natomiast daje wiarę w to, że same dużo już mogą, a ich ciekawość świata finansów to super motywacja do działania w tym obszarze. Prowadzi szkolenia i warsztaty dla firm, w których stawia się na rozwój pracownika w różnych dziedzinach życia. Prywatnie mama dwójki wspaniałych dzieci, które w świecie finansów stawiają pierwsze samodzielne kroki. Jest supportem triathlonowym męża strażaka, więc można jej wypatrywać na wszelkich zawodach. Wie, jak ważne jest dbanie o to, by zawsze starczyło pieniędzy na hobby. Miłośniczka przyrody i książek poradnikowych.

Organizatorzy

Lofo finansowa mama
Bydgoskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu logo

Jak przebiegać będzie rejestracja na szkolenie?

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu wypełniają formularz dostępny poniżej. Po rejestracji na szkolenie, pracownik BARR przekaże drogą mailową (na wskazany podczas rejestracji adres) informację o zakwalifikowaniu się na szkolenie.

Translate »