Data wydarzenia: 21.01.2017
Miejsce:
Kategoria: wydarzenie

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza w styczniu na kolejne „Warsztaty z zarządzania projektami”, w ramach projektu Bydgoszcz Szuka Talentów realizowanego w partnerstwie z Project Management Institute – Poland Chapter, Wyższą Szkołą Gospodarki oraz bydgoskim oddziałem firmy SDL Poland.

Bezpłatne warsztaty prowadzone będą przez ekspertów Project Management Institute, którzy w trakcie 4 dni przybliżą tematykę zarządzania projektami w środowisku międzynarodowym:

  • wprowadzenie do zarządzania projektami,
  • budżet projektowy i kontrola projektu,
  • ryzyko w projekcie i wprowadzanie zmian,
  • komunikacja w projekcie,
  • obsługa MS Project.

Jesteś ciekawy co w praktyce oznacza zarządzanie projektami?

Potrafisz pracować w zespole i nie straszna Ci presja czasu?

Chcesz się przekonać czy koordynator projektów to praca Twoich marzeń?

A także…

Znasz język angielski na poziomie komunikatywnym (min. B2) oraz sprawnie poruszasz się w pakiecie Microsoft Office?

Jeśli tak, BEZPŁATNE WARSZTATY Z ZARZĄDZANIA PROJEKTAMI PRZYGOTOWALIŚMY SPECJALNIE DLA CIEBIE!

Projekt dedykowany jest osobom zainteresowanym pracą oraz rozwojem w obszarze zarządzania projektami. Warsztaty zakończą się konkursem na najlepszy projekt, którego zwycięzca będzie miał szansę na podpisanie umowy o pracę w firmie SDL Poland na stanowisku koordynatora projektów.

Warsztaty trwają 4 dni i zaplanowane są w poniższych terminach:

21-22.01.2017 r. – zajęcia całodniowe

23-24.01.2017 r. – zajęcia popołudniowe

Jeśli jesteś zainteresowany wzięciem udziału w warsztatach, prześlij swoje CV na adres recruitment.poland@sdl.com w tytule wpisując:  Warsztaty. Można również aplikować poprzez link.

Na zgłoszenia czekamy do 09.01.2017 r.  Nie zapomnij załączyć poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji przez firmę SDL Poland sp. z. o. o. w celu realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.”

Co warto wiedzieć o firmie biorącej udział w projekcie:

SDL jest liderem w branży tłumaczeń i globalnego zarządzania treścią. Pracujemy dla 79 ze 100 top marek na świecie, pomagając naszym klientom poprawiać wyniki finansowe na skalę globalną. Jesteśmy obecni w 38 krajach, w Bydgoszczy zlokalizowane jest największe biuro SDL na świecie. Więcej informacji o firmie znajdziesz na stronie www.sdl.com.

***

Projekt „Bydgoszcz Szuka Talentów” ma na celu kreowanie postaw przedsiębiorczych w społeczności lokalnej, wspieranie zakładania i rozwijania działalności gospodarczej oraz podnoszenie kwalifikacji kadr w celu ich dostosowania do potrzeb rynku pracy.

Translate »