Data wydarzenia: 14.11.2015
Miejsce:
Kategoria: wydarzenie
[well anim=”” boxbgcolor=””]

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego rozpoczyna jesienną edycję projektu Bydgoszcz Szuka Talentów – warsztaty z zarządzania projektami, który jest realizowany w partnerstwie z Project Management Institute – Poland Chapter, Wyższą Szkołą Gospodarki oraz bydgoską firmamą  T Komp Tomasz Kruszewski.

 

Warsztaty prowadzone będą przez ekspertów Project Management Institute, którzy przybliżą tematykę zarządzania projektami w środowisku międzynarodowym:

  • wprowadzenie do zarządzania projektami,
  • budżet projektowy i kontrola projektu,
  • ryzyko w projekcie i wprowadzanie zmian,
  • komunikacja w projekcie,
  • obsługa MS Project.

Warsztaty zakończą się pracą konkursowom na najlepszy projekt. Do wygrania staże w T Komp  dla 3 finalistów.

 

Warto zaplanować swój czas i nie czekać. Aplikować można on-line:

 

T Komp (14-17.11.2015)http://www.tkomp.pl/lang-pl/warsztaty-it.html

T Komp to firma nowoczesna, inwestująca w rozwój i nowe technologie. Firma powstała w Bydgoszczy w połowie lat  90-tych XX w. i specjalizuje się w dostarczaniu oprogramowania wspierającego zarządzanie informacją, oferuje również systemy wspomagające elektroniczny obieg dokumentacji, systemy zarządzania, zarządzanie procesowe oraz bezpieczeństwo informacji. TKomp uczestniczy w wielu projektach badawczo-rozwojowych, co daje szanse na stworzenie nowych produktów, zwiększających konkurencyjność oferty  firmy na globalnym rynku IT.

Projekt „Bydgoszcz Szuka Talentów” ma na celu kreowanie postaw przedsiębiorczych w społeczności lokalnej, wspieranie zakładania i rozwijania działalności gospodarczej oraz podnoszenie kwalifikacji kadr w celu ich dostosowania do potrzeb rynku pracy.

Partnerzy projektu

logo BARR
Translate »