Data wydarzenia: 26.03.2021, 10.00-12.00
Miejsce: Online
Kategoria: szkolenie

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza Państwa na bezpłatne szkolenie online pt. „Instrumenty wsparcia dla przyszłych przedsiębiorców”, które odbędzie się 26.03.2021 r., w godz. 10.00-12.00. Wydarzenie odbędzie się w ramach programu „Akcja Akceleracja!”.


Cel szkolenia: wskazanie osobom myślącym o założeniu własnej działalności instrumentów wsparcia z których mogą aktualnie skorzystać.

Grupa odbiorców: warsztaty skierowane są do osób myślących o założeniu własnej firmy.


Plan szkolenia:

  • Wskazanie aktualnie dostępnych na rynku instrumentów wsparcia dla przyszłych przedsiębiorców
  • Wideochat z sesją pytań i odpowiedzi

Czas: 2 h, godz. 10.00-12.00.


Jak przebiegać będzie rejestracja na szkolenie?

Każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma od przedstawiciela BARR link dostępu do szkolenia online wraz z dalszą instrukcją postępowania.


Szkolenie poprowadzi Pan Paweł Mieńciuk, specjalista ds. wspierania przedsiębiorczości w Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, zajmujący się w pracy doradztwem w zakresie instrumentów finansowych oferowanym m.in. osobom myślącym o założeniu własnej działalności gospodarczej.


Partnerami całego programu „Akcja Akceleracja!” są: Porozumienie Bydgoskich Biur Karier i Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu, Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Bydgoszczy.


Udział w szkoleniu online jest bezpłatny.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zastrzega sobie prawo do odmowy uczestnictwa w kolejnych szkoleniach osobom, które nie wzięły udziału w szkoleniach, na które dokonały zgłoszenia i nie odwołały swojego uczestnictwa (przynajmniej na dzień przed szkoleniem do godz. 12.00).

Zachęcamy do rejestracji na szkolenie online, poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego pod niniejszym linkiem.

Translate »