Data wydarzenia: 19.03.2021, 10.00-11.30
Miejsce: Online
Kategoria: szkolenie

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza Państwa na bezpłatne szkolenie online pt. „Kanały poszukiwania pracy”, które odbędzie się 19.03.2021 r., w godz. 10.00-11.30.


Cel szkolenia: przedstawienie uczestnikom najpopularniejszych kanałów poszukiwania pracy

Grupa odbiorców: szkolenie skierowane do osób poszukujących pracy

Metody dydaktyczne: Wykład konwersatoryjny (metoda podająca)


Plan szkolenia:

  • Wskazanie popularnych kanałów poszukiwania pracy;
  • Jak tworzyć bazę danych potencjalnych pracodawców -omówienie zasad;
  • Korespondencja z potencjalnym pracodawcą – na co warto zwrócić uwagę.

Czas: 1,5 h: godz. 10.00-11.30.


Jak przebiegać będzie rejestracja na szkolenie?

Każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma od przedstawiciela BARR link dostępu do szkolenia online wraz z dalszą instrukcją postępowania.


Szkolenie poprowadzi dr Maciej Górecki, p. o. kierownika Działu Wspierania Przedsiębiorczości w Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, wykładowca akademicki, certyfikowany trener przedsiębiorczości, zajmujący się w pracy zawodowej organizacją szkoleń dla przedsiębiorców oraz szeroko pojętym doradztwem biznesowym, skierowanym do osób myślących o założeniu działalności gospodarczej.


Udział w szkoleniu online jest bezpłatny.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zastrzega sobie prawo do odmowy uczestnictwa w kolejnych szkoleniach osobom, które nie wzięły udziału w szkoleniach, na które dokonały zgłoszenia i nie odwołały swojego uczestnictwa (przynajmniej na dzień przed szkoleniem do godz. 12.00).

Zachęcamy do rejestracji na szkolenie online, poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego pod niniejszym linkiem.

Translate »