Data wydarzenia: ..
Miejsce:
Kategoria:

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza po raz trzeci na konferencję z cyklu „Emerging Cities. Nowe Centra Logistyczno-Produkcyjne na mapie Polski”, organizowaną wspólnie z Miastem Bydgoszcz oraz Bonnier Business Polska, wydawcę dziennika gospodarczego „Puls Biznesu”. Wydarzenie odbędzie się 7 listopada 2017 r. w godz. 11.30 – 16.00 w Hotelu Słoneczny Młyn przy ul. Jagiellońskiej 96.

Konferencja będzie doskonałym miejscem na dyskusję z managerami i ekspertami o nowych szlakach tranzytowych i lokalizacjach dla rozwoju parków logistycznych, wyzwaniach jakie niesie zarządzanie lokalne i globalne w branży TSL, a także rosnącym znaczeniu transportu intermodalnego w gospodarce.

 

W trakcie wydarzenia zostaną zaprezentowane aktualne trendy w takich obszarach jak: Internet of Things, Batch Size One i On-demand Delivery.

Zapraszamy do Bydgoszczy, która dzięki ostatnio realizowanym inwestycjom staje się centrum logistyczno-produkcyjno-magazynowym pierwszego wyboru w naszym regionie. Najważniejsze czynniki wpływające na rozwój sektora logistyczno-magazynowego to:

  • silne branże, m.in. elektroniczna, budowy maszyn, spożywcza oraz przetwórstwa tworzyw sztucznych,
  • doświadczenie w sektorze produkcyjnym,
  • wykwalifikowana, doświadczona kadra pracownicza, regularnie wspierana przez system dobrze współpracujących z biznesem uczelni,
  • dogodna lokalizacja oraz rozwijająca się infrastruktura komunikacyjna,
  • atrakcyjne warunki prowadzenia biznesu, zachęty inwestycyjne,
  • tereny inwestycyjne z dostępem do infrastruktury, objęte mpzp umożliwiającym realizację inwestycji,
  • nowoczesne parki produkcyjno-logistyczne i strefa ekonomiczna,
  • profesjonalna obsługa inwestorów na wszystkich etapach realizacji inwestycji oferowana przez Bydgoską Agencję Rozwoju Regionalnego.

Przedstawimy również  korzyści wynikające z przeniesienia produkcji do nowoczesnych centrów logistycznych i szanse rozwoju jakie zaawansowane rozwiązania techniczne dają branży logistycznej, transportowej czy magazynowej.

Link do wydarzenia znajdą Państwo tutaj.

Agendę Konferencji znajdą Państwo tutaj.

Translate »