Data wydarzenia: 18.05.2016, 10:00
Miejsce:
Kategoria: wydarzenie

Prezydent Rafał Bruski i Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego oraz portal mamywsieci.pl zapraszają Państwa na bezpłatne szkolenie pt. „Biznes w sieci”, które odbędzie się dnia 18 maja 2016 r., w godz. 10.00 – 12.00 w budynku Urzędu Miasta Bydgoszczy, przy ul. Jezuickiej 1 , sala nr 5.

Nie wystarczy, że coś istnieje, inni muszą się jeszcze o tym dowiedzieć, czyli o tym jak Twój biznes może zaistnieć w sieci.

Jak zacząć i jaką formę dobrać do treści, którą chcesz przekazać swoim klientom? Jak małym nakładem środków promować swój biznes w Internecie? Przedsiębiorcza mama w sieci – wygoda, wyzwanie czy coś więcej niż pełnoetatowa praca.

Świat się zmienia i większość firm, w docieraniu do swoich klientów wykorzystuje możliwości, które stwarza Internet. Tych jest bardzo dużo, trzeba jednak wiedzieć, jak z nich korzystać.

Podczas szkolenia omawiane będą zagadnienia:

  • narzędzia handlu internetowego
  • korzyści e-commerce
  • skuteczny marketing w sieci
  • strony przyjazne wyszukiwarkom
  • media w Internecie
  • komercyjne i darmowe pozycjonowanie stron

Szkolenie poprowadzi pani Justyna Szulczewska – redaktor naczelny portalu www.mamywsieci.pl,  wydawca bezpłatnego magazynu “Mama i dziecko w mieście”, od 3 lat organizator jedynych targów w Bydgoszczy dla rodziców “Familijne Targowisko”, mama 7 letniej Patrycji.

UWAGA!! DZIECI MILE WIDZIANE!!

W trakcie dyskusji maluchy w każdym wieku zabawią opiekunowie i animatorzy, zapewnione miejsce do raczkowania!

 

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

W celu rezerwacji miejsca uprzejmie prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Translate »