Data wydarzenia: ..
Miejsce:
Kategoria:

W ramach MAJ MAM 2016 Prezydent Rafał Bruski i Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego po raz kolejny organizują „Spotkanie z przedsiębiorczością – jak założyć i rozwinąć własną firmę”, które odbędzie się dnia 12 maja 2016 r. w godz. 10:00 – 12:00, w sali sesyjnej Urzędu Miasta (ul. Jezuicka 1 w Bydgoszczy, sala 201, II piętro).

Spotkanie kierowane jest do wszystkich osób planujących założyć własną firmę oraz prowadzących już swoją działalność i chcących ją dalej rozwijać.

Podczas spotkania uczestnicy uzyskają od specjalistów wskazówki dotyczące zakładania i prowadzenia własnej firmy. Dowiedzą się również z jakich form wsparcia mogą korzystać, jak pozyskać fundusze na prowadzenie działalności oraz skąd brać pomysły na biznes.

Agenda spotkania przedstawia się następująco:

10:00 Otwarcie

10:15 Prezentacje:

  • Rejestracja działalności gospodarczej w CEIDG (Urząd Miasta Bydgoszczy, Referat Działalności Gospodarczej)
  • Działania Powiatowego Urzędu Pracy w Bydgoszczy wspierające przedsiębiorczość w I kwartale 2016 r. (Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy)
  • Możliwości dofinansowania z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka oraz omówienie Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (Oddział Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego w Bydgoszczy)
  • Alternatywa dla działalności gospodarczej – firma bez ZUS z AIP (Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości w Bydgoszczy)
  • Formy wspierania przedsiębiorczości oferowane przez Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy (Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy)

12:00 Konsultacje, pytania, dyskusje.

12:00 Zakończenie.

Po prezentacjach uczestnicy spotkania będą mogli zadawać pytania partnerom wydarzenia.

UWAGA!! DZIECI MILE WIDZIANE!!

W trakcie dyskusji maluchy w każdym wieku zabawią opiekunowie i animatorzy, zapewnione miejsce do raczkowania!

 

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

W celu rezerwacji miejsca uprzejmie prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego

Translate »