Data wydarzenia: 27.03.2017
Miejsce:
Kategoria: wydarzenie

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza na międzynarodową konferencję poświęconą wyzwaniom w zarządzaniu projektami – Challenges of Project Management: Psychology, Team, Agile organizowaną przez Kujawsko-Pomorski Oddział PMI. Wydarzenie odbędzie się 27 marca 2017 roku, w City Hotel, przy ulicy 3 Maja 6. Tego dnia Bydgoszcz stanie się miejscem pogłębiania wiedzy i umiejętności w zakresie metodyk zwinnych i organizacji turkusowych, a dokładnie zagadnień związanych z funkcjonowaniem zespołu i aspektów psychologicznych zarządzania. Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego jest partnerem wydarzenia.

Organizatorzy wychodzą poza formę jednostronnego przekazu, a stawiają na aktywny udział uczestników. Ta Konferencja to case studies, warsztaty oraz dyskusje z profesjonalistami i entuzjastami zarządzania projektami. Program konferencji wypełniają także: wielogłos w postaci panelu dyskusyjnego, open space oraz networking. Ponadto celem regeneracji umysłów po burzliwych dyskusjach organizatorzy przygotowali urozmaicenie w postaci active break.

Należy zaakcentować, że konferencja bydgoska to nie tylko platforma networkingowa, ale i doskonała okazja do rozwoju osobistego.

Bydgoskie wydarzenie to szansa na podjęcia polemiki z ekspertami o międzynarodowej renomie. Keynote speakers konferencji zostali:

  • Raji Sivaraman – M. S, PMI-ACP, PMP, Dyrektorka Asba LLC, Pracowała w sektorach IT, wydawniczym, finansowym, standardów i branży logistycznej. Wykłada na Montclair University w USA;
  • Michał Rączka – MBA, PMI-ACP, PMP, PSPO, AgilePM CISA, Wicedyrektor ds. Strategii IT i Zarządzania Projektami w mBank S.A.;
  • Mike Burrows – autor pracy „Kanban from the Inside”, założyciel Agendashift, platformy zapewniającej zintegrowany, internetowy zestaw narzędzi coachingowych w zakresie Lean-Agile;
  • Jan Dirk Hogendoorn – wykładowca zarządzania projektami na Uniwersytecie Windesheim w Zwolle (Holandia), pracuje w Finext, holenderskiej firmie słynącej z modelu samoorganizacji.

Punktem centralnym konferencji jest panel dyskusyjny „Różnorodność a tożsamość zespołów projektowych. Jakich kompetencji i umiejętności dziś szukamy?” prowadzony przez Małgorzatę Kusyk oraz Pawła Andersohna.

Konferencję organizowaną przez Kujawsko Pomorski Oddział PMI wspierają również Akademia im. Leona Koźmińskiego, Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy, Uniwersytet Mikołaja Kopernika, Mirosław.Dąbrowski.Com oraz Atos. Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć: http://pta.pmi.org.pl/.

Translate »