Data wydarzenia: 28.09.2015, 9:00
Miejsce:
Kategoria: wydarzenie

salaBydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego oraz Polska Fundacja Przedsiębiorczości mają przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie pt. „Odpowiedzialność z tytułu gwarancji i rękojmi w praktyce – szkolenie dla sprzedawców, dostawców i producentów”, które odbędzie się dnia 28 września 2015 r., w godz. 9.00 – 16.00 w budynku Centrum Pracy i Przedsiębiorczości, ul. Mennica 6, sala nr 2, parter.

 

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z podstawowymi zasadami dotyczącymi obowiązywania rękojmi oraz gwarancji w polskim porządku prawnym, procedurami rozpatrywania reklamacji, ze szczególnym uwzględnieniem rewolucyjnych wręcz zmian w przepisach, które zaczynają obowiązywać w 2014r. Najnowsze zmiany w przepisach dotyczą zarówno uprawnień wynikających z rękojmi, jak i szczególnych uprawnień przysługujących konsumentom. Podczas szkolenia omówione zostaną w sposób praktyczny rozmaite obowiązki spoczywające na przedsiębiorcach oraz przeciwstawiane im uprawnienia kupujących, w tym kupujących za pośrednictwem sieci Internet.

 

Każdy z uczestników zyska praktyczną wiedzę, którą zobowiązany jest wdrożyć w swojej firmie, by dostosować prowadzoną przez siebie działalność do obowiązujących przepisów.

Szkolenie kierowane jest do przedsiębiorców, zwłaszcza przedsiębiorców prowadzących sprzedaż poprzez sieć Internet, pracowników przedsiębiorstw oraz wszystkich osób pracujących w działach reklamacji oraz tych, których obowiązkiem jest przyjmowanie, obsługa i rozpatrywanie reklamacji klientów.

 

Szkolenie poprowadzi pani Maja Grzegorczyk – radca prawny, praktyk, trener z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizuje się w prawie gospodarczym, prawie cywilnym, prawie spółek handlowych, prawie pracy, przeprowadzaniu audytu prawnego podmiotów gospodarczych oraz przedsięwzięć gospodarczych. Opiekun merytoryczny oraz wykładowca na studiach podyplomowych „Prawa pracy i ubezpieczeń społecznych” w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu, a także „Prawa gospodarczego w biznesie” na prestiżowym kierunku Master of Business Administration oraz Executive Master of Business Administration w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu.

 

 

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

W celu rezerwacji miejsca uprzejmie prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Translate »