Data wydarzenia: 22.02.2016, 17:00
Miejsce:
Kategoria: wydarzenie
[well anim=”” boxbgcolor=””]

Przedsiębiorczy-PoniedziałekBydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego wraz z Klubem ASBIRO zapraszają na lutową 19 już edycję Przedsiębiorczego Poniedziałku, która będzie dotyczyła branży budowlanej i inwestycyjnej. W murach Wyższej Szkoły Gospodarki, w dniu 22.02.2016 r. już po raz kolejny Członkowie bydgoskiego Klubu ASBiRO będą dzielić się doświadczeniami i dobrymi praktykami w obrębie biznesu.

 

 

Naszymi prelegentami są:

PP_1Piotr Piątek – Dyrektor Zakładu Budownictwa Mieszkaniowego spółki Alstal Grupa Budowlana oraz Dyrektor Zarządzający i Członek Zarządu spółki zależnej Alstal DOM Sp. z o.o. Sp.K.

Posiada 10 letnie doświadczenie w zarządzaniu inwestycjami z pozycji Generalnego Wykonawcy oraz Inwestora. Brał udział w projektach budowlanych sektora przemysłowego, sportowego, biurowego. Specjalizuje się w negocjacjach w biznesie oraz współtworzy strategie rozwoju przedsiębiorstwa. W strukturach Alstal stworzył od podstaw Zakład Budownictwa Mieszkaniowego oraz spółkę zależną kapitałowo Alstal DOM, jako wyspecjalizowany podmiot działający na rynku deweloperskim.

 

PP_2Mariusz Matrejek – Założyciel Aquarius Property Investments oraz Klubu Inwestora Global Investor Club. Doświadczony inwestor, obecny na rynku nieruchomości od 2004 roku.

Uparcie dążący do celu, doskonale zdaje sobie sprawę, że duże zyski wymagają niestandardowego myślenia oraz uporu w realizacji planu.

Ekspert i certyfikowany kierownik projektów, posiada licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami, doświadczony organizator procesów inwestycyjnych.

 

PP_3Artur Chętkowski – jeden z trzech najlepszych doradców finansowych roku 2015 w firmie Home Broker (wynik ponad 21 mln zł uruchomionych kredytów w ~80 sztukach) i absolwent SGH w Warszawie na kierunku Zarządzanie.
Z inwestycjami związany od 19 roku życia, kiedy to stawiał swoje pierwsze kroki na rynku kapitałowym inwestując w akcje i kontrakty terminowe na GPW. Od 2012 roku aktywny uczestnik spotkań w klubach inwestora, gdzie zdobywa nową wiedzę dzięki której podejmuje kolejne inwestycje.

Jest Prezesem Zarządu odnoszącej sukcesy spółki VFund Sp. z o.o., zajmującej się udzielaniem pożyczek dla osób prywatnych na spłatę zobowiązań oraz inwestorom pod dany projekt inwestycyjny (bridging), gdzie w atrakcyjny sposób dzieli się zyskiem ze swoimi inwestorami.

 

Partnerami wydarzenia są: Wyższa Szkoła Gospodarki, Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego i Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości.


Miejsce
: Wyższa Szkoła Gospodarki, bud. K, aula K1


Termin:
22.02.2016r., godz. 17:00 – 20:30/ After Party: Cafe Towarzyska – po spotkaniu


Więcej informacji dostępnych na:
https://www.facebook.com/events/1556428811339195/

Translate »