Data wydarzenia: 25.01.2016, 17:00
Miejsce:
Kategoria: wydarzenie
[well anim=”” boxbgcolor=””]

karieraBydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego wraz z Klubem ASBIRO zapraszają na  18 edycję Przedsiębiorczego Poniedziałku. To otwarte, bezpłatne spotkanie, na którym doświadczeni przedsiębiorcy dzielą się wiedzą z osobami, które planują założyć własne biznesy lub chcą udoskonalić prowadzone działalności. Spotkanie odbędzie się 25 stycznia br. w  godz. 17.00 – 19.30 w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy (budynek K, sala K1, parter). Tematem przewodnim styczniowej edycji są Pasja i doświadczenie w biznesie.

 

Stworzenie rentownej i odnoszącej sukcesy firmy spędzą sen z powiek właścicieli firm i menedżerów wyższego szczebla. Na spotkaniu zaproszeni prelegenci opowiedzą o stworzeniu konkurencyjnego modelu biznesowego, doświadczeniu i pasji w biznesie na przykładzie prowadzonych przez nich firm, które odnoszą sukcesy zarówno na rynku regionalnym, ogólnopolskim jaki i międzynarodowym.

 

  1. Od czego zacząć prowadzić biznes?
  2. Czy na pasji można zarobić?
  3. Jak pozyskiwać pierwszych klientów i ich utrzymać?
  4. Jakie czynniki gwarantują pomyślność firmy i jej rozwój, w trudnych warunkach polskiej koniunktury?
  5. Czy warto wchodzić w nowe obszary działalności firmy?
  6. Co wpływa na sukces firmy?

 

Na te i inne pytania odpowiedzą zaproszeni przedsiębiorcy. Wystąpi m.in.:

Rafał Bełka, prezes RemiVison Sp. z o.o. http://www.remivision.com/, która tworzy gry na Facebooka m.in. Dreamland Story oraz Tower Story, w które codziennie gra ponad 100 tyś. osób na całym świecie. Budowanie firmy to jego pasja, która nieustannie pozwala mu zwiększać poziom swoich kompetencji. Rafał opowie o drodze rozwoju firmy na przestrzeni lat i swoim sposobie na prowadzenie firmy z sukcesem :))

 

Wystąpi również Waldemar Lipiński, prezes zarządu i wspólnik firmy DOR-MED POLSKA SP. z o.o. http://www.dor-med.pl/. Pan Waldemar działa na rynku od 1992 i świadczy kompleksową usługę protetyki słuchu. Podczas swojego wieloletniego doświadczenia Pan Waldemar zbudował sieć kilkunastu gabinetów protetyki słuchu na terenie połowy Polski i obecnie zatrudnia kilkunastu specjalistów w tej dziedzinie. Zajmuje się też produkcją Kabin Ciszy oraz jest dystrybutorem lamp przeciwdepresyjnych w tym Valkee pierwszego na świecie przenośnego urządzenia do światłoterapii. Z wykształcenia magister nauk ekonomicznych. Posiada bogate doświadczenie w zakresie ekonomii, które nabył w Bydgoskich Zakładach BYFUCH S.A. i BELMA S.A. oraz Banku Pocztowym S.A. Centrala w Bydgoszczy.

 

Więcej informacji i zapisy w linku:

https://www.facebook.com/events/1533683743616645/

Translate »