Data wydarzenia: 18.05.2017, 18:00
Miejsce:
Kategoria: wydarzenie

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego oraz PMI Oddział Kujawsko-Pomorskie serdecznie zapraszają  na bezpłatne seminarium „Droga do sukcesu czyli jak dobrze zrobić projekt”, które odbędzie się 18 maja w siedzibie Wyższej Szkoły Bankowej w Bydgoszczy, o godz. 18.00 w Auli budynku głównego A. Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego objęła patronat nad wydarzeniem.

Co to oznacza, że projekt zakończył się sukcesem? Co zrobić, aby projekt określono jako dobrze zrealizowany? Niestety, mimo najlepszych chęci zdarza się, że projekt zakończony spełnieniem formalnych wymagań pozostawia niemiłe wrażenie i nie owocuje dalszą współpracą stron. W kontekście powyższego, należy postawić sobie pytanie, jak zarządzać projektem, aby był sukcesem dla zespołu, organizacji, jak i Klienta, który go zlecił.

 

Podczas majowego seminarium Krzysztof Derech – Menadżer Projektu od wielu lat pracujący w firmie TELDAT, przybliżając realizację zarządzanego przez siebie projektu – zdobywcę pierwszego miejsca w konkursie Projekt Roku PMI Poland Chapter 2016 – przedstawi drogę, która doprowadziła ten projekt do sukcesu. Dowiemy się o technicznych aspektach zarządzania projektem w kontekście 10 obszarów wiedzy PMBOK® Guide, budowaniu zadowolenia kluczowych interesariuszy oraz strategiczno-biznesowych efektów takiego podejścia. Jest to tym ciekawsze, że opisywane przedsięwzięcie dotyczy współpracy dwóch organizacji z rynku militarnego, z jednej strony polskiego przedstawiciela – firmy TELDAT, a z drugiej jednej z największych korporacji zbrojeniowych świata Raytheon. Efekt finalny projektu jest elementem wytwarzanego przez Raytheon systemu obrony przeciwlotniczej i przeciwrakietowej Patriot, który rozlokowano w 13 krajach świata i planowany jest do wykorzystania w polskim wojskowym Programie Wisła.

Dla uczestników Seminarium PMI przygotowano KONKURS Z NAGRODAMI.

Prelegent: Krzysztof Derech

Organizacja: TELDAT Sp. z o.o. sp.k.

Stanowisko: Kierownik Projektu

Etatowy Menadżer Projektów (PMP, PRINCE2) w TELDAT, współpracujący z klientami krajowymi i międzynarodowymi. Doświadczenie zawodowe budował jako inżynier IT oraz menadżer, aż w końcu odnalazł swoje miejsce w świecie projektów. Prowadzone przez niego przedsięwzięcie zdobyło pierwszą nagrodę w konkursie Projekt Roku PMI Poland Chapter. Od początku swojej kariery związany z Bydgoską firmą TELDAT.

W oparciu o swoją wiedzę i doświadczenie pomaga innym odkrywać pasję i budować umiejętności w obszarze zarządzania projektami podczas prowadzonych szkoleń i warsztatów. Zafascynowany tym, że każdy człowiek jest inny i tym, że komunikacja to zawsze klucz do sukcesu.

Energię czerpie z czasu spędzonego z rodziną, podróży i dobrego jedzenia, a w pokonywaniu codzienności korzysta z ironii i dystansu do siebie.

Sponsor:

TELDAT – jedyna polska firma z zakresu wojskowego IT (w tym automatyzacji dowodzenia itp.) od dwudziestu lat dynamicznie i efektywnie działającą w obszarach szeroko pojętego bezpieczeństwa i obrony, która posiada w tej dziedzinie: największy narodowy i liczący się w świecie wysoko wyspecjalizowany potencjał (także inżynierski), szerokie kompetencje i zdolności oraz kompleksowe i zunifikowane, w niektórych płaszczyznach unikalne i referencyjne, cenione w kraju oraz za granicą rozwiązania sprzętowe i programowe. Spółka specjalizuje się głównie w skutecznej realizacji prac badawczo-rozwojowych, projektowaniu, produkowaniu, rozwijaniu, a także wdrażaniu i utrzymaniu (w tym rzadko spotykanym w wojskowych rozwiązaniach IT zdalnym serwisowym nadzorze) specjalistycznych produktów teleinformatycznych, dedykowanych zwłaszcza dla podmiotów realizujących zadania na rzecz bezpieczeństwa i obrony narodowej oraz sojuszniczej.

Rejestracja online wyłącznie na uczestnicy.pl

Liczba miejsc: 150

Opłaty:

Wstęp wolny po zarejestrowaniu się na uczestnicy.pl.
Rezerwacja miejsc wyłącznie online przez serwis uczestnicy.pl

Translate »