Data wydarzenia: 21.04.2018, 9:00
Miejsce:
Kategoria: wydarzenie

W kwietniu już po raz czwarty odbędzie się „Sobota z Pracodawcą – drzwi otwarte w firmach”. To wyjątkowy moment, kiedy to w sobotę bydgoskie firmy otwierają swoje siedziby dla kandydatów do pracy, stwarzając okazję, by odwiedzili i lepiej poznali swojego przyszłego pracodawcę. Przedsiębiorstwa zainteresowane udziałem w wiosennej edycji wydarzenia mogą się zgłaszać do 5 kwietnia do Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego.

Idea projektu

„Sobota z Pracodawcą – drzwi otwarte w firmach” to przedsięwzięcie skierowane do osób poszukujących zatrudnienia lub stażu w firmach mieszczących się na terenie Bydgoszczy, a także gmin zrzeszonych w stowarzyszeniu Metropolia Bydgoszcz. Spotkania w siedzibach firm w ramach „Soboty z Pracodawcą” mają przybliżyć zainteresowanym specyfikę działalności danego pracodawcy. Dzięki temu poszukujący pracy mają szansę bliżej poznać przedsiębiorstwo uczestniczące w projekcie, zobaczyć jak się pracuje w danej firmie i porozmawiać bezpośrednio z pracownikami. „Sobota z Pracodawcą” to także dedykowana strona internetowa www.sobota.bydgoszcz.pl z wizytówkami pracodawców, która jest doskonałym narzędziem promocji firmy w regionie.

21 kwietnia 2018 r. odbędzie się już czwarta odsłona „Soboty z Pracodawcą” organizowana przez BARR. Poprzednie edycje wydarzenia cieszyły się dużym zainteresowaniem zarówno wśród pracodawców, jak i poszukujących pracy. Dotychczas do akcji włączyło się już blisko 50 przedsiębiorstw z Bydgoszczy i okolic. Dla wielu z nich udział w wydarzeniu zakończył się pozyskaniem do firmy nowych pracowników.

Oferta dla pracodawców

Udział pracodawców w wydarzeniu to niebywała szansa na promocję marki firmy na lokalnym rynku oraz wsparcie procesów rekrutacyjnych. Zapraszamy do współpracy.

Termin wydarzenia – 21 kwietnia 2018 r. w godz. 9:00 – 13:00

Termin zgłoszeń dla firm – 5 kwietnia 2018 r.

Po stronie pracodawcy:

 • Przygotowanie pomieszczenia w siedzibie firmy w wyznaczonych godzinach, w którym odbywać się będą spotkania z potencjalnymi pracownikami;
 • Wyznaczenie osób do kontaktu z kandydatami w wyznaczonym terminie;
 • Przygotowanie materiałów dotyczących firmy:
 1. informacja o firmie – do 600 znaków bez spacji;
 2. logotyp;
 3. dane kontaktowe firmy i do osoby odpowiedzialnej za rekrutację;
 4. adres e-mail na który kandydaci będą wysyłać swoje CV;
 5. aktualne oferty zatrudnienia oraz opcjonalnie link do zewnętrznej strony z ofertami pracy.

Informacje te zostaną umieszczone na stronie www.sobota.bydgoszcz.pl.

Po stronie Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego:

 • Przygotowanie i administrowanie strony znajdującej się pod adresem www.sobota.bydgoszcz.pl;
 • Kampania informacyjna wśród studentów z bydgoskich uczelni realizowana za pośrednictwem Porozumienia Bydgoskich Biur Karier;
 • Kampania informacyjna skierowana do osób bezrobotnych realizowana za pośrednictwem Powiatowego Urzędu Pracy i Wojewódzkiego Urzędu Pracy;
 • Kampania promocyjna wydarzenia za pośrednictwem lokalnych mediów i portali społecznościowych do mieszkańców regionu.

Koszt przedsięwzięcia po stronie pracodawcy: 400,00 zł (netto).

Pracodawcy zainteresowani udziałem w projekcie „Sobota z Pracodawcą – drzwi otwarte w firmach” proszeni są o kontakt z organizatorem do dnia 5 kwietnia 2018 r. na adres e-mail: marketing@barr.pl lub telefonicznie:

 • Maciej Górecki – tel. 885 550 233
Translate »