Data wydarzenia: 18.11.2017, 9:00
Miejsce:
Kategoria: wydarzenie

Szukasz pracy lub chcesz zmienić ją na lepszą? 18 listopada masz wyjątkową szansę odwiedzić swojego przyszłego pracodawcę w jego siedzibie.

W sobotę, 18 listopada blisko dwadzieścia firm z Bydgoszczy oraz regionu otworzy swoje siedziby dla potencjalnych pracowników. W tym dniu Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego po raz trzeci organizuje „Sobotę z pracodawcą – drzwi otwarte w firmach”. W godzinach od 9:00  do 13:00 osoby poszukujące pracy będą mogły porozmawiać ze specjalistami z działów HR, zobaczyć biuro czy też zakład i zostawić swoje CV.

 

Podczas tegorocznej, jesiennej edycji „Soboty z pracodawcą”, firmy z Bydgoszczy i regionu oferują prawie 100 różnych ofert pracy. Przedsiębiorcy szukają specjalistów oraz osoby niewykwalifikowane, jak i stażystów, dlatego każdy zainteresowany ma szansę znaleźć pracę dla siebie.

 

Pełna lista firm i ofert pracy znajduje się na stronie www.sobota.bydgoszcz.pl .

 

Organizatorem „Soboty z pracodawcą” jest Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego, partnerami wydarzenia są: Porozumienie Bydgoskich Biur Karier, Powiatowy Urząd Pracy oraz Wojewódzki Urząd Pracy.

Patroni medialni:

 

TVP 3, Radio PiK, Gazeta Pomorska, Express Bydgoski, metropoliabydgoska.pl oraz bydgoszcz.pl

Firmy biorące udział w tej edycji:

 

Can-Pack S.A.; Enpire; Great Call Sp. z o. o.; Ikea Retail Sp. z o. o.; Importaco Poland Sp. z o. o.; KLG Sp. z o. o.; Lidl Sp. z o.o. Sp. k. Centrum Dystrybucyjne Bydgoszcz; Miejskie Wodociągi i Kanalizacja w Bydgoszczy Sp. z o. o.; MMP Neupack Polska Sp. z o.o.; PKO Bank Polski S.A.; Planika Sp. z o. o.; Poczta Polska S.A.; Politech Sp. z o. o.; Polska Press Sp. z o. o.; SDL Poland Sp. z o. o.; Supravis Group S.A.; Veni Huta Szkła S.A.

Translate »