Data wydarzenia: 16.08.2016, 9:30
Miejsce:
Kategoria: wydarzenie

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza przedsiębiorców z sektora MŚP na spotkanie informacyjne dotyczące naboru wniosków o dofinansowanie projektów w ramach Podziałania 1.6.2 „Dotacje dla innowacyjnych MŚP” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego 2014-2020.

Ogłoszony przez Zarząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego konkurs jest pierwszą inicjatywą skierowaną bezpośrednio do przedsiębiorców w ramach naszego Regionalnego Programu Operacyjnego.

 

Celem spotkania jest szczegółowe zaznajomienie potencjalnych wnioskodawców z dokumentacją konkursową, warunkami naboru oraz zasadami ubiegania się o dofinansowanie.

Podczas spotkania poruszone zostaną, między innymi, następujące kwestie:

  1. Podstawowe informacje o konkursie:
  • kto może ubiegać się o dofinansowanie?
  • na co można uzyskać dotację?
  • jaka może być jej wysokość?
  1. Szczegółowa analiza założeń konkursu: omówienie regulaminu, kryteriów oceny projektów oraz innych dokumentów warunkujących zasady naboru.
  2. Jak przygotować dobry wniosek o dofinansowanie: jak stworzyć spójną koncepcję projektu, na jakie elementy zwrócić szczególną uwagę, jakie dane i dokumenty trzeba przygotować?
  3. Jak od strony formalnej wygląda procedura składania i oceny wniosku o dofinansowanie projektu?
  4. Dotacja i co dalej? Co nas czeka jeśli odniesiemy sukces?

Uczestnicy spotkania będą mieli również możliwość zadawania pytań i indywidualnych konsultacji z prowadzącymi – specjalistami ds. funduszy europejskich pracującymi w Agencji.

Spotkanie odbędzie się 16.08.2016 (wtorek) w sali szkoleniowej na parterze budynku przy ulicy Mennica 6 (siedziba BARR). Początek spotkania o godzinie 9.30. Zakończenie części merytorycznej planowane jest na godzinę 12.30. Potem przewidziano czas na pytania i konsultacje.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

W celu rezerwacji miejsca uprzejmie prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Translate »