Data wydarzenia: 29.01.2016, 10:00
Miejsce:
Kategoria: wydarzenie
[well anim=”” boxbgcolor=””]

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego 29 stycznia br. po raz kolejny organizuje „Spotkanie z przedsiębiorczością – jak założyć i rozwinąć własną firmę”. Cykl spotkań kierowany jest do wszystkich osób planujących założyć własną firmę oraz prowadzących już swoją działalność i chcących ją dalej rozwijać.

Podczas spotkania uczestnicy uzyskają od specjalistów wskazówki dotyczące zakładania i prowadzenia własnej firmy. Dowiedzą się również z jakich form wsparcia mogą korzystać, jak pozyskać fundusze na prowadzenie działalności oraz skąd brać pomysły na biznes.

 

kariera


Agenda spotkania przedstawia się następująco:

10:00 Otwarcie

10:10 Prezentacje:

  • Rejestracja działalności gospodarczej w CEIDG (Urząd Miasta Bydgoszczy, Referat Działalności Gospodarczej)
  • Działania Powiatowego Urzędu Pracy w Bydgoszczy wspierające przedsiębiorczość w I kwartale 2016 r. (Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy)
  • Możliwości dofinansowania z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka oraz omówienie Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (Oddział Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego w Bydgoszczy)
  • Prezentacja Harmonogramu konkursów RPO na 2016 rok oraz omówienie funkcjonowania generatora wniosków o dofinansowanie dla RPO (Przedstawicielstwo Urzędu Marszałkowskiego w Bydgoszczy)
  • Alternatywa dla działalności gospodarczej – firma bez ZUS z AIP (Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości w Bydgoszczy)
  • Wsparcie finansowe dla planujących rozpoczęcie działalności lub utworzenie stanowiska pracy w woj. kujawsko-pomorskim, Projekt „Pierwszy biznes – Wsparcie w starcie II” (Polska Fundacja Przedsiębiorczości)

11:15 Konsultacje, pytania, dyskusje.

12:00 Zakończenie.

 

Po prezentacjach uczestnicy spotkania będą mogli zadawać pytania partnerom wydarzenia.


Spotkanie obędzie się dnia 29 stycznia 2016 r. w godzinach od 10:00 do 12:00, w siedzibie Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, przy ulicy Mennica 6, w sali nr 2 na parterze.

 

Zapisy online – formularz kontaktowy

 

W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt: Kinga Kwiatkowska, tel. 52 58 58 459; kinga.kwiatkowska@barr.pl

Translate »