Data wydarzenia: 26.02.2016, 10:00
Miejsce:
Kategoria: wydarzenie
[well anim=”” boxbgcolor=””]

Spotkanie z przedsiębiorczościąBydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego 26 lutego br. po raz kolejny organizuje „Spotkanie z przedsiębiorczością – jak założyć i rozwinąć własną firmę”. Spotkanie kierowane jest do wszystkich osób planujących założyć własną firmę oraz prowadzących już swoją działalność i chcących ją dalej rozwijać.

 

Podczas spotkania uczestnicy uzyskają od specjalistów wskazówki dotyczące zakładania i prowadzenia własnej firmy. Dowiedzą się również z jakich form wsparcia mogą korzystać, jak pozyskać fundusze na prowadzenie działalności oraz skąd brać pomysły na biznes.


Agenda spotkania przedstawia się następująco:

10:00 Otwarcie

10:10 Prezentacje:

  • Rejestracja działalności gospodarczej w CEIDG (Urząd Miasta Bydgoszczy, Referat Działalności Gospodarczej)
  • Działania Powiatowego Urzędu Pracy w Bydgoszczy wspierające przedsiębiorczość w I kwartale 2016 r. (Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy)
  • Możliwości dofinansowania z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka oraz omówienie Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (Oddział Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego w Bydgoszczy)
  • Prezentacja Harmonogramu konkursów RPO na 2016 rok oraz omówienie funkcjonowania generatora wniosków o dofinansowanie dla RPO (Przedstawicielstwo Urzędu Marszałkowskiego w Bydgoszczy)
  • Alternatywa dla działalności gospodarczej – firma bez ZUS z AIP (Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości w Bydgoszczy)
  • Wsparcie finansowe dla planujących rozpoczęcie działalności lub utworzenie stanowiska pracy w woj. kujawsko-pomorskim, Projekt „Pierwszy biznes – Wsparcie w starcie II” (Polska Fundacja Przedsiębiorczości)

11:30 Konsultacje, pytania, dyskusje.

12:00 Zakończenie.
Po prezentacjach uczestnicy spotkania będą mogli zadawać pytania partnerom wydarzenia.


Spotkanie obędzie się dnia 29 stycznia 2016 r. w godz. 10:00 – 12:00, w siedzibie Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, przy ulicy Mennica 6, w sali nr 2 na parterze.
Zapisy online – formularz kontaktowy

Translate »