Data wydarzenia: 07.04.2016, 13:30
Miejsce:
Kategoria: wydarzenie

W ramach Festiwalu BOSS Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego organizuje „Spotkanie z przedsiębiorczością – jak założyć i rozwinąć własną firmę”, które odbędzie się dnia 7 kwietnia 2016 r. w godz. 13:30 – 15:30, w Sali Koncertowej Instytutu Mechaniki i Informatyki Stosowanej UKW, przy ulicy Kopernika 1.

Spotkanie kierowane jest do wszystkich osób planujących założyć własną firmę oraz prowadzących już swoją działalność i chcących ją dalej rozwijać.

Szczegółowa agenda spotkania znajduje się pod niniejszym linkiem.

Podczas spotkania uczestnicy uzyskają od specjalistów z Powiatowego Urzędu Pracy, Oddziału Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego w Bydgoszczy, Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości i Kujawsko-Pomorskiego Funduszu Pożyczkowego wskazówki dotyczące zakładania i prowadzenia własnej firmy. Dowiedzą się również z jakich form wsparcia mogą korzystać, jak pozyskać fundusze na prowadzenie działalności oraz skąd brać pomysły na biznes.

Zapisy na „Spotkanie z przedsiębiorczością” w ramach Festiwalu BOSS 2016 w Bydgoszczy: http://festiwalboss.pl/bydgoszcz/prelegenci/barr-spotkanie-z-przedsiebiorczoscia/

Translate »