Data wydarzenia: 16.11.2017, 15:30
Miejsce:
Kategoria: wydarzenie

Spotkanie z przedsiębiorczością – to wydarzenie adresowane do osób, które dopiero zamierzają założyć własną działalność, ale także przedstawicieli MŚP i dużych firm. Podczas spotkania z ekspertami będzie można się dowiedzieć, m. in, skąd pozyskać fundusze na rozwój działalności i gdzie szukać wsparcia dla innowacyjnych rozwiązań.

 

Spotkanie kierowane jest do wszystkich osób planujących założyć własną firmę, a także dla prowadzących już swoją działalność i chcących ją dalej rozwijać.

 

Podczas spotkania uczestnicy uzyskają od specjalistów wskazówki dotyczące zakładania i prowadzenia własnej firmy. Dowiedzą się również jak pozyskać fundusze na prowadzenie działalności oraz o prowadzeniu alternatywnych modeli działalności.

Termin: 16.11.2017 r., godz. 15.30 – 17.00.

Wydarzenie organizowane w ramach Targów Pracy Offerty 2017, których organizatorem jest Porozumienie Bydgoskich Biur Karier.

Miejsce spotkania: Hala Sportowo-Widowiskowa Łuczniczka (Sala Konferencyjna), ul. Toruńska 59, 85-023 Bydgoszcz.

Plan wystąpień:

  • Cele i zadania Głównego Punktu Informacyjnego w Bydgoszczy. Harmonogramu konkursów RPO na 2017 rok wraz z przybliżeniem działań i poddziałań,
  • Wsparcie dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw i ich pracowników – oferta Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego – Oddział w Bydgoszczy,
  • Wsparcie proinnowacyjne,
  • Działania Powiatowego Urzędu Pracy w Bydgoszczy wspierające przedsiębiorczość,
  • Firma bez ZUS z AIP!,
  • Formy wspierania przedsiębiorczości oferowane przez Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy,
  • Pożyczki dla przedsiębiorców.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

 

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zastrzega sobie prawo do odmowy uczestnictwa w kolejnych szkoleniach osobom, które nie wzięły udziału w szkoleniach, na które dokonały zgłoszenia i nie odwołały swojego uczestnictwa (przynajmniej na dzień przed szkoleniem do godz. 12.00).

 

W celu rezerwacji miejsca uprzejmie prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie wydarzenia z przyczyn od siebie niezależnych.

 

Partnerami spotkań są m.in.: Polskie Towarzystwo Ekonomiczne oddz. W Bydgoszczy, Przedstawicielstwo Urzędu Marszałkowskiego w Bydgoszczy, Pracodawcy Pomorza i Kujaw, Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy, Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości w Bydgoszczy, Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy, Polska Fundacja Przedsiębiorczości oraz Urząd Miasta Bydgoszczy.

Translate »