Data wydarzenia: 09.04.2019, 10:30
Miejsce:
Kategoria: wydarzenie

Myślisz o założeniu własnej firmy lub szukasz możliwości jej dofinansowania? Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza 9 kwietnia 2019 r. na kolejne „SPOTKANIE Z PRZEDSIĘBIORCZOŚCIĄ – jak założyć i rozwinąć własną firmę”. Tym razem spotykamy się podczas Targów Pracy i Kariery na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym (Al. prof. S. Kaliskiego 7, 85-796 Bydgoszcz) w Auli A1 w godz. 10.30-13.00.


Spotkanie kierowane jest do wszystkich osób planujących założyć własną firmę, a także dla prowadzących już swoją działalność i chcących ją dalej rozwijać.

Podczas spotkania uczestnicy uzyskają od specjalistów wskazówki dotyczące zakładania i prowadzenia własnej firmy. Dowiedzą się również jak pozyskać fundusze na prowadzenie działalności oraz o prowadzeniu alternatywnych modeli działalności.


Plan wystąpień zostanie podany w późniejszym terminie.


Gdzie: Targi Pracy i Kariery UTP 2019, Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy, Al. prof. S. Kaliskiego 7, Aula A1.

Kiedy: 09.04.2019 r., godz. 10.30-13.00


Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zastrzega sobie prawo do odmowy uczestnictwa w kolejnych szkoleniach osobom, które nie wzięły udziału w szkoleniach, na które dokonały zgłoszenia i nie odwołały swojego uczestnictwa (przynajmniej na dzień przed szkoleniem do godz. 12.00).

Zachęcamy do rejestracji poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Translate »