Data wydarzenia: 15.11.2016, 17:00
Miejsce:
Kategoria: wydarzenie

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego oraz AIP Bydgoszcz zapraszają na kolejne wydarzenie z cyklu Startup Mixer, które odbędzie się w Bibliotece Głównej UKW, przy ul. Szymanowskiego 3.

Celem spotkania jest zintegrowanie środowiska młodych, zdolnych, polskich przedsiębiorców oraz osób, które pragną rozpocząć swoją działalność, ale nie mają jeszcze pomysłu na siebie.

Gościem specjalnym spotkania będzie Michał Połetek z PolakPotrafi.pl – Od najmłodszych lat zaangażowany w działalność społeczną z krótkim romansem z polityką. Przeszedł drogę od samorządowca, przez pracownika uczelni, startupowca i wreszcie organizatora kampanii crowdfundingowych. Obecnie #crowdfundingHERO w PolakPotrafi.pl. Jest koordynatorem największych kampanii crowdfunidngowych w Polsce. Porzucił studia na Politechnice Poznańskiej, by zająć się własnym startupem. Zawsze przedkłada praktykę nad teorię i lubi samodzielnie dochodzić do dobrych rozwiązań. Crowdfunding to dla niego największa rewolucja społeczna naszych czasów. Współtworzył i rozwija natłok.pl, pierwszą w Polsce redakcję skupioną wyłącznie na crowdfundingu.

Po wystąpieniu gościa specjalnego zaprezentują się trzy startupy działające w ramach AIP.

Nasze spotkanie to doskonała okazja, żeby nawiązać nowe relacje biznesowe i zintegrować się z największym środowiskiem Start-upów w regionie. Nie może Ciebie zabraknąć!

Harmonogram Startup Mixera:

17:00 Rozpoczęcie StartUp Mixera, przywitanie gości.

17:10 – 17:50 Rozmowa z zaproszonym gościem specjalnym

17:50 – 18:10 Pitche 3 startupów, prezentujących swoje usługi

18:10 – 18:20 Prezentacja Starówka Office

18:20 – 18:30 Prezentacja Aviva

18:30 – 20:00 Networking w ramach spotkania

Spotkanie jest darmowe dla wszystkich! Zapisy obowiązkowe!

Miejsce:

Biblioteka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego, K. Szymanowskiego 3

Spotkanie odbędzie się w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości

Zapisy pod adresem e-mail:

aipbydgoszcz@inkubatory.pl

Translate »