Data wydarzenia: 11.08.2015, 10:00
Miejsce:
Kategoria: wydarzenie

szkolenieBydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego oraz Kancelaria Centrum Prawa mają przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie pt. „Nowoczesne formy prowadzenia działalności gospodarczej”, które odbędzie się 11 sierpnia 2015 r., w godz. 10.00 – 14.00 w budynku Centrum Pracy i Przedsiębiorczości, ul. Mennica 6, sala nr 2, parter.

Celem szkolenia jest zapoznanie się z różnego rodzaju formami prowadzenia działalności gospodarczej, w szczególności w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Szkolenie skierowane jest do przedsiębiorców z sektora MSP i SOHO.

Szkolenie poprowadzą:

Alicja Siemianowska – absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Pracownik Działu Prawnego Centrum Prawa w Toruniu. Obszarem jej zainteresowań jest prawo cywilne, medyczne oraz gospodarcze. Ponadto interesuje się tematyką ochrony praw konsumenta.

Maciej Sarnowski – absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, członek Koła Naukowego Publicznego Prawa Gospodarczego działającego przy toruńskim Uniwersytecie, pracownik Działu Prawnego Centrum Prawa w Toruniu. Główny przedmiot jego zainteresowania stanowi prawo gospodarcze, w szczególności prawo zamówień publicznych.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.
Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

W celu rezerwacji miejsca uprzejmie prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Translate »