Data wydarzenia: 07.05.2020, 10:00
Miejsce:
Kategoria: wydarzenie

KPMG w Polsce oraz Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zapraszają Państwa na bezpłatne szkolenie online „Zachęty B+R oraz nowe możliwości dofinansowania (PL i EU) efektywnym wsparciem w czasach kryzysu”, które odbędzie się 07.05.2020 r., w godz. 10.00-11.00.


Płynność finansowa w dobie pandemii COVID-19 jest jednym z kluczowych wyzwań przez którymi stoją przedsiębiorcy. Warto w takiej sytuacji odzyskać nadpłacony podatek za lata ubiegłe z tytułu poniesionych kosztów rozwoju produktów/technologii/procesów/aplikacji IT (ulga B+R).

Wdrożenie ulgi podatkowej na B+R to też mniejszy podatek CIT do zapłaty za rok 2020 i lata przyszłe i tym samym więcej środków finansowych do dyspozycji przedsiębiorcy. Dodatkowo istnieje możliwość opodatkowania dochodu stawką podatkową CIT 5% zamiast 19% dochodów uzyskiwanych z innowacyjnych rozwiązań lub programów komputerowych, co przyczynia się do zwiększenia płynności finansowej.


Zakres tematyczny:

  • ulgi podatkowe i dotacje na rozwój i innowacje
  • ulgi podatkowe i dotacje na projekty inwestycyjne
  • co nowego w zakresie rozwiązań „tarczy”?

Spotkanie poprowadzą:

  • Kiejstut Żagun, lider zespołu innowacji, ulg i dotacji KPMG
  • Maciej Chlewicki, manager w zespole innowacji, ulg i dotacji KPMG
  • Radosław Ciechański, manager w zespole innowacji, ulg i dotacji KPMG

Czas: h: godz. 10.00-11.00


Jak przebiegać będzie rejestracja na szkolenie?

Każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma od przedstawiciela BARR link dostępu do szkolenia online wraz z dalszą instrukcją postępowania.


Udział w szkoleniu online jest bezpłatny.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zastrzega sobie prawo do odmowy uczestnictwa w kolejnych szkoleniach osobom, które nie wzięły udziału w szkoleniach, na które dokonały zgłoszenia i nie odwołały swojego uczestnictwa (przynajmniej na dzień przed szkoleniem do godz. 12.00).

Zachęcamy do rejestracji poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Translate »