Data wydarzenia: 01.12.2015, 9:00
Miejsce:
Kategoria: wydarzenie

Bydgoska Agencja Rozwszkolenieoju Regionalnego oraz Polska Fundacja Przedsiębiorczości mają przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie pt. „Kodeks pracy po zmianach od 2016 r.”, które odbędzie się dnia 1 grudnia 2015 r w godz. 9.00 – 16.00 w budynku Centrum Pracy i Przedsiębiorczości, ul. Mennica 6, sala nr 2, parter.

Celem szkolenia jest kompleksowe zapoznanie uczestników z najważniejszymi instytucjami Prawa pracy od strony praktycznej, ze szczególnym uwzględnieniem sytuacji spornych, które najczęściej rozpatrywane są przez Sądy pracy, a nadto ze szczególną uwagą poddawane są kontroli przez PIP. Podczas szkolenia uczestnicy poznają skuteczne narzędzia pozwalające na zabezpieczenie interesu pracodawcy, a także skuteczne i zgodne z prawem metody egzekwowania obowiązujących przepisów. Podczas szkolenia omówione zostaną ostatnie zmiany w przepisach.

Szkolenie kierowane jest do przedsiębiorców, pracowników działów kadr, pracowników biur rachunkowych oraz wszystkich osób, które w swojej codziennej pracy stykają się ze stosowaniem prawa pracy.

Podczas szkolenia uczestnicy zdobędą wiedzę dotyczącą teorii i praktyki związanej ze stosowaniem podstawowych instytucji Prawa pracy, nauczą się jak należy interpretować sporne przepisy, jak zabezpieczyć materiał dowodowy na wypadek ewentualnych sporów na gruncie Prawa pracy, a nadto w jaki sposób tworzyć dokumentację towarzyszącą umowie o pracę i umowom cywilnoprawnym. W trakcie szkolenia uczestnicy będą również rozwiązywać rozmaite stany faktyczne zaczerpnięte z autentycznych procesów sądowych oraz pracować na wzorach umów i dokumentów. Podczas szkolenia zaprezentowane zostaną także rozmaite stanowiska i interpretacje urzędowe.

Szkolenie poprowadzi pani Maja Grzegorczyk – wykładowca Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości, radca prawny, specjalista prawa pracy, trener z wieloletnim doświadczeniem, które przekłada się na umiejętność przystępnego przekazywania i wyjaśniania skomplikowanych zagadnień prawnych.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.
Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

W celu rezerwacji miejsca uprzejmie prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Translate »