Data wydarzenia: 11.11.2016, 11:00
Miejsce:
Kategoria: wydarzenie

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego oraz firma KPMG mają przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie pt. „Kontroling w zakupach – wpływ zakupów strategicznych na wynik finansowy przedsiębiorstwa”,  które odbędzie się dnia 21 listopada  2016 r. w godz. 11.00 – 13.30 w budynku Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, ul. Mennica 6.

Zapraszamy na spotkanie biznesowe KPMG dotyczące zarządzania funkcją zakupów i jego przełożenia na wyniki spółki. W ramach spotkania będziemy m.in. omawiać praktyki rynkowe stosowane przez polskie przedsiębiorstwa zidentyfikowane w ramach raportu KPMG „Key Procurement Challenges – wyzwania i kierunki organizacji zakupowych w Polsce”.

 

W programie zaplanowaliśmy omówienie następujących tematów:

  • Cele i mierniki efektywności organizacji zakupowych vs. poziom dojrzałości funkcji – jak definiować i mierzyć sukces zakupowy?

Przewodnik po poziomach dojrzałości organizacji zakupowych, możliwościach monitorowania realizowanych celów i strukturach KPI w zakupach

  • Narzędzia kontrolingu w zakupach – jakie rozwiązania wykorzystać dla podejmowania decyzji biznesowych w zakupach?

Case studies wykorzystania platform Business Intelligence do zarządzania kategorią zakupową, efektywnością procesów i bazą wydatków zakupowych

  • Na którym etapie rozwoju jest moja organizacja zakupowa? – benchmarking efektywności

Praktyczny test efektywności organizacji na tle benchmarków rynkowych

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

W celu rezerwacji miejsca uprzejmie prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Translate »