Data wydarzenia: 10.09.2015, 9:45
Miejsce:
Kategoria: wydarzenie

szkolenieBydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego oraz firma Sunrise System mają przyjemność zaprosić Państwa nabezpłatne szkolenie pt. „SEO/Pozycjonowanie – zbędny koszt czy niezbędna inwestycja?”, które odbędzie się10 września 2015 r., w godz. 9.45 – 13.30 w budynku Centrum Performance Marketing, ul. Stary Rynek 20 , Bydgoszcz.

 

Celem szkolenia jest nabycie umiejętność weryfikacji aktualnie podejmowanych działań, i ocenę ich skuteczności.

 

Szkolenie kierowane jest do osób szukających gotowych rozwiązań z zakresu e-marketingu, specjalistów SEM pracujących w działach marketingu, sprzedaży czy rozwoju, właścicieli sklepów internetowych oraz firm, które chcą rozwijać swoja wiedzę na temat marketingu internetowego.

 

Szkolenie poprowadzi Pan Michał Barczak, specjalista ds. obsługi klientów strategicznych w Centrum Performance Marketing. W jego portfelu znajduje się ponad 250 różnych klientów, w tym klientów rangi VIP i Premium.

 

Więcej informacji dot. szkolenia znajdą Państwo w załączniku.

 

Dzięki bardzo szybkiemu rozwojowi firmy Sunrise System, z miesiąca na miesiąc zwiększa ona swoje zatrudnienie. Dlatego dodatkowo z przyjemnością specjaliści z Sunrise System podzielą się z Państwem informacjami na temat ścieżek kariery w agencji interaktywnej.
We wrześniu planowane są jeszcze warsztaty na temat rozwoju zawodowego w tej branży, w ramach którego opowiedzą o takich zagadnieniach jak:

– jak być doradcą, nie sprzedawcą – nowoczesna sprzedaż jako budowanie relacji i wymiana wartości

– skuteczne metody perswazji – w oparciu o etyczne podejście i z założeniem wspierania partnerów biznesowych w realizacji ich prawdziwych potrzeb

– dlaczego warto szukać pracy w branży marketingu internetowego.

 

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.
Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

W celu rezerwacji miejsca uprzejmie prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Translate »