Data wydarzenia: 01.06.2017, 9:00
Miejsce:
Kategoria: wydarzenie

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego oraz Wojewódzki Urząd Pracy Oddział w Bydgoszczy zapraszają na bezpłatne warsztaty pt. „Siła słowa – mowa ciała. Rzecz o skutecznej komunikacji”, które odbędą się dnia 1 czerwca 2017 r., w godz. 9.00 – 14.30 w budynku Wojewódzkiego Urzędu Pracy (Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Bydgoszczy), przy ul. Paderewskiego 26, sala nr 15.

Cel zajęć:

– przekazanie uczestnikom wiedzy na temat komunikacji,

– uwrażliwienie na najczęściej spotykane błędy w słuchaniu i mówieniu,

– wskazanie możliwości rozwijania w sobie zdolności komunikacyjnych.

Metody pracy:

  • praca w grupach,
  • ćwiczenia indywidualne,
  • mini wykład,
  • prezentacja multimedialna.

Plan warsztatów:

Warsztat poprowadzi Wiesława JANASZEK: doradca zawodowy, pedagog, trener. Wieloletnie doświadczenie zdobywała w pracy w Centrum, jak również w różnego rodzaju projektach. Prowadzi poradnictwo indywidualne i zajęcia grupowe dla różnych odbiorców, w tym programy autorskie: m.in. „Postaw na siebie – o asertywności w pigułce”. Lubi uczyć się nowych rzeczy, ciekawią ją zagadnienia związane z coachingiem.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zastrzega sobie prawo do odmowy uczestnictwa w kolejnych szkoleniach osobom, które nie wzięły udziału w szkoleniach, na które dokonały zgłoszenia i nie odwołały swojego uczestnictwa (przynajmniej na dzień przed szkoleniem do godz. 12.00).

W celu rezerwacji miejsca uprzejmie prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Translate »