Data wydarzenia: ..
Miejsce:
Kategoria:

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego oraz Kujawsko-Pomorskie Firmy Rodzinne (regionalne koło Inicjatywy Firm Rodzinnych) zapraszają na bezpłatne warsztaty pt. „O sukcesji w biznesie”, które odbędą się dnia 21 września 2017 r., w godz. 11.00 – 14.00 w Hotelu  Accor Mercure, przy ul. Focha 20 w Bydgoszczy.

 

Warsztaty przeznaczone są wyłącznie dla właścicieli, sukcesorów firm rodzinnych oraz zaangażowanych w pracę firmy członków ich rodzin. Przy pysznej kawie omówimy podstawowe narzędzia zabezpieczenia firmy przed skutkami nagłej sukcesji.

 

Sukcesja to duże wyzwanie – nie tylko organizacyjne i emocjonalne, ale także prawne oraz finansowe. Nagła i niespodziewana sukcesja może dotyczyć wszystkich – zarówno starszych jak i młodszych właścicieli oraz wspólników firmy rodzinnej.

 

Jak zapobiec jej negatywnym skutkom, jak zapewnić ciągłość biznesu, jak poradzić sobie z kwestią małoletnich spadkobierców? Między innymi o tym będziemy rozmawiać na kolejnym spotkaniu dla firm rodzinnych.

A w programie:

1. Podstawowe narzędzie zabezpieczenia firmy rodzinnej, czyli dobrze sporządzony i przemyślany testament.
2. Formy zabezpieczenia majątku i sytuacji finansowej firmy i rodziny po sukcesji.

 

O tym na podstawie przykładów z życia oraz ćwiczeniach praktycznych opowie nam pan Marek Dudek – ekspert ds. dziedziczenia i sukcesji na co dzień zajmujący się tymi kwestiami w międzynarodowej firmie Prudential Polska.

Termin: 21 września 2017 roku (czwartek); godz. 11:00-14:00 (po spotkaniu możliwe indywidualne konsultacje)

Miejsce: Hotel Accor Mercure ul. Focha 20, Bydgoszcz (na miejscu dla uczestników spotkania zapewniony hotelowy parking)

Koszt: bezpłatne (Uwaga! Spotkanie przeznaczone jest WYŁĄCZNIE dla właścicieli, sukcesorów i członków rodziny właścicielskiej w firmach rodzinnych.)

Rejestracja:  poprzez formularz rejestracyjny https://goo.gl/forms/GlkyjBu5szMO4q7N2

Zapisy do 20.09.2017 – decyduje kolejność zgłoszeń.

Organizator: Prudential Polska, Kujawsko-Pomorskie Firmy Rodzinne (regionalne koło Inicjatywy Firm Rodzinnych).

Partner:  Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego

Seminarium odbywa się w ramach cyklu spotkań w gronie firm rodzinnych, podczas których integrujemy się, uczymy i wymieniamy wzajemnie doświadczeniami związanymi z prowadzeniem naszych rodzinnych biznesów.

Członkowie stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych będą mieli możliwość wystawienia na czas spotkania swojego roll-upa reklamowego. W tym celu prosimy o przybycie i rozstawienie go 15 min. przed seminarium.

Translate »