Data wydarzenia: 11.08.2016, 17:00
Miejsce:
Kategoria: wydarzenie

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego oraz Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy zapraszają na  „WSB Speed Dates z Mentorami #1”, które odbędzie się dnia 11 sierpnia 2016 r., w godz. 17.00 – 20.00 w budynku Wyższej Szkoły Bankowej, przy ul. Fordońskiej  74, hol I piętro oraz sala 105.

Jeśli:

 • Masz pomysł na biznes i nie jesteś pewien jak zacząć?
 • Prowadzisz firmę i szukasz nowych inspiracji?
 • Jesteś swoją marką i chcesz wzmocnić pewność siebie?
 • Chcesz poznać nietuzinkowe osoby?
 • Szukasz nowych kontaktów biznesowych?

 

Jeśli na chociaż jedno z tych pytań odpowiedziałeś „TAK”  WSB Speed Dates z Mentorami #1 jest właśnie dla Ciebie!

Na czym to polega?

11 sierpnia, od godz. 17.00, w WSB w Bydgoszczy (ul. Fordońska 74) na uczestników wydarzenia czekać będą zaproszeni Mentorzy/Eksperci. Każda zapisana osoba ma możliwość 7 minutowej rozmowy z ekspertem na tematy, w szczególności związane z profilem eksperta. Obszary tematyczne, które będzie można skonsultować podczas pierwszej edycji WSB Speed Dates to: rozwój osobisty, działania sprzedażowe, komunikacja marketingowa, rozwój firmy, pozyskiwanie funduszy.

 

Dostajesz 49 minut inspirującej rozmowy z ekspertami różnych branż!

Eksperci, którzy wezmą udział w wydarzeniu to min:

 • dr Robert Gawłowski – Prodziekan WSB w Bydgoszczy, politolog i administratywista, absolwent Wydziału Politologii i Studiów Międzynarodowych, a także Wydziału Prawa i Administracji UMK. Laureat prestiżowego konkursu dla najlepszych prac doktorskich z zakresu samorządu terytorialnego Wyd. Wolters Kluwer w 2012 roku. W swojej działalności zawodowej pełnił funkcje doradcy ministra administracji i cyfryzacji, a także ministra spraw wewnętrznych. Autor licznych artykułów naukowych i publicystycznych związanych z problematyką samorządu terytorialnego i zarządzania publicznego.
 • Tomasz Zieliński – wieloletni praktyk i szkoleniowiec z dziedziny sprzedaży. Jak sam o sobie mówi, uczy wsłuchiwać się w drugiego człowieka. Całe jego życie zawodowe związane jest ze sprzedażą i zwiększaniem jej efektywności. Praktyk posiadający 19-letnie doświadczenie handlowe. Pracując w pięciu międzynarodowych korporacjach przeszedł wszystkie możliwe szczeble w strukturach sprzedaży, począwszy od doradcy, poprzez kierującego zespołem sprzedażowym, kończąc na zarządzaniu strukturą sprzedażową składającą się z kilku regionów i obejmującą znaczną część kraju. Obecnie jest właścicielem dwóch firm, kompleksowo zajmujących się podnoszeniem efektywności i optymalizacją procesów sprzedażowych w firmach . Autor projektu „ Jak sprzedawać więcej” opartego na autorskich metodach sprzedażowych w których tylko w ostatnim roku wzięło udział kilkuset właścicieli firm i ich handlowców.  Doświadczenie zawodowe oraz profesjonalizm potwierdzone są szeroko zakrojoną współpracą ze światem biznesu.  Regularnie publikuje w magazynie  branżowym „As Sprzedaży”.
 • Artur Jabłoński – marketer, uznany bloger, ekspert w dziedzinie komunikacji marketingowej. Prowadzi szkolenia, doradza i realizuje unikalne projekty dla firm i instytucji różnego typu – od korporacji przez MŚP po instytucje kultury, startupy czy urzędy. Pracował i pracuje m.in. z: Ista Shared Services, OtoDom, Allegro, urzędem miasta Gdynia, urzędem miasta Toruń, ING, Radio PiK, Stiegelmayer i innymi.W branży od 2010 roku. Doświadczenie zdobywał koordynując działania marketingowe w firmach (Exea, Smart Space) i w agencjach reklamowych, gdzie odpowiadał za działania dla marek takich jak Polpharma, Makro, Danone czy BIC.Autor jednego z najpoczytniejszych polskich blogów o marketingu: www.ArturJablonski.com. – Regularnie publikuje również w magazynach branżowych takich jak „Brief” czy „Marketing w Praktyce”. Wykładowca UMK w Toruniu, studiów podyplomowych WSAiB w Gdyni, Politechniki Białostockiej, WSB w Toruniu, WSB w Bydgoszczy i WSB w Gdańsku. Prelegent i uczestnik paneli na konferencjach w całej Polsce. Więcej informacji : www.arturjablonski.com
 • Łukasz Machała – ekspert w dziedzinie pozyskiwania funduszy dla przedsiębiorców. Kierownik Działu Marketingu i Wspierania Przedsiębiorczości w Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego sp. z o.o.. Ponad 15 letnie doświadczenie zdobywał realizując projekty sprzedażowe i marketingowe dla firm – liderów działających w branżach IT, energetycznej, medycznej, motoryzacyjnej czy turystycznej. Specjalizuje się w budowaniu i realizacji strategii biznesowych, marketingu, strategii komunikacji i employer brandingu. Zafascynowany nowymi technologiami w szczególności BCI (Brain – Computer – Interface) oraz rozwojem energetyki rozproszonej.
 • Monika Wirżajtys – psycholog, wykładowca, ekspert w dziedzinie rozwoju osobistego. Od wielu lat jest fanką kreatywności zorientowanej na wartości i sens, jako psycholog i psychoterapeuta wspiera osoby i firmy, angażuje się też w działania sektora NGO jako prezes Fundacji Wytwórnia Marzeń; prowadzi prywatną praktykę w Instytucie Psychoterapii Integralnej; wykłada, realizuje programy szkoleniowe i warsztaty (m.in.: TEDx Bydgoszcz, WSB, UKW, WSI, WSG, Collegium Medicum); obecnie współtworzy Pracownię Rozwoju Proarche w Poznaniu; absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego,  Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego oraz Psychodrama Institute For Europe E.V., Berlin, Certificate 2009; jest także aktywnym Somatic Experiencing Practitioner (SEP).
 • Paweł Jędrzejewski – prezes bydgoskiego klubu Toastmasters, ekspert w dziedzinie komunikacji i wystąpień publicznych, doradca, sprzedawca, zarządca. Bydgoskie kluby są jednymi z najdynamiczniej rozwijających się w Polsce, o bardzo wysokim poziomie edukacyjnym. Toastmasters jest międzynarodową organizacją zrzeszającą ludzi zainteresowanych publicznym przemawianiem i kształtowaniem umiejętności potrzebnych do bycia liderem. Jest to swoista „kuźnia liderów”, podczas której uczestnicy prezentują przygotowane wcześniej mowy, dokonują ewaluacji, udzielając informacji zwrotnych, a także znakomicie się bawią, biorąc udział w konkursach sprawdzających szybkość ich reakcji i kreatywność.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, decyduje kolejność zgłoszeń. Warunkiem jest jednak indywidualne zgłoszenie mailowe, które musi zawierać:

 

 • imię i nazwisko
 • krótki opis biznesu/pomysłu na biznes/ zagadnienia biznesowego które będą konsultowane

 

Zgłoszenia wysyłajcie na adres: magdak@wsb.bydgoszcz.pl

Decyduje kolejność zgłoszeń i opis pomysłu, zagadnienia które będą konsultowane podczas wydarzenia.

 

Po zakwalifikowaniu się do udziału w WSB Speed Dates z Mentorami #1 otrzymasz szczegółowy program i zasady udziału. Zapraszamy!

Translate »