Data wydarzenia: 10.03.2021, 10.00-12.00
Miejsce: Online
Kategoria: szkolenie

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego oraz Wojewódzki Urząd Pracy, Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Bydgoszczy zapraszają na bezpłatne szkolenie online pt. „Wystąpienia publiczne w życiu zawodowym i prywatnym”, które odbędzie się 10 marca 2021 r., w godz. 10.00-12.00.


Celem głównym szkolenia jest poszerzenie przez uczestników umiejętności wystąpień publicznych.

Korzyści z udziału w szkoleniu:

  • wiedza jak zapanować na tremą w czasie publicznych wystąpień;
  • poszerzenie wiedzy na temat wystąpień publicznych;
  • ćwiczenie sztuki wystąpień w bezpiecznych warunkach.

Szkolenie online poprowadzi Anna Dudek – doradca zawodowy, trener umiejętności psychospołecznych. Zajmuje się indywidualnym wsparciem zawodowym oraz prowadzi zajęcia poradnictwa grupowego, w tym programy autorskie: twórcze rozwiązywanie problemów zawodowych, adaptacja w miejscu pracy. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla różnych grup odbiorców.


 

Jak przebiegać będzie rejestracja na szkolenie?

Każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma od przedstawiciela BARR link dostępu do szkolenia online wraz z dalszą instrukcją postępowania.


Udział w szkoleniu online jest bezpłatny.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zastrzega sobie prawo do odmowy uczestnictwa w kolejnych szkoleniach osobom, które nie wzięły udziału w szkoleniach, na które dokonały zgłoszenia i nie odwołały swojego uczestnictwa (przynajmniej na dzień przed szkoleniem do godz. 12.00).

Zachęcamy do rejestracji poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego pod niniejszym linkiem.

Translate »